• Ново
Машка Морнарица Августана Викинзи Име На Ликовната Уметност Капка Екипаж Пуловер Дуксер

Машка Морнарица Августана Викинзи Име На Ликовната Уметност Капка Екипаж Пуловер Дуксер

DEN 479.84

Износ
Това е достапна

Ова Име За Ликовни Уметности На Августана Викинзите Капка Пуловер На Екипажот Дуксер смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Тоа е само пуловерот со средна тежина што баравте да го додадете во вашата колекција. Одликувајќи се со печатена Графика На Августана Викинзите, овој обичен дуксер брзо ќе стане ваш пригоден за секоја пригода. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пуловер. Машинско перење. Материјал : 100% Полиестер. Ребрести манжетни и долниот раб. Увезени. Долг ракав. Бренд : Просфера. Печатена графика. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата