• Ново
Класичен Бидете Смирени Јас Сум Зелена Беретка Маица

Класичен Бидете Смирени Јас Сум Зелена Беретка Маица

DEN 264.96

Износ
Това е достапна

Класичен Бидете Смирени Јас Сум Зелена Беретка Маица Однапред намален Памук, висококвалитетна кошула4.2оз лесни модерни исечени маици супер Мек 100% Памук што се врти со Прстен, Ветерани Од Атлетска Кутармија застануваат со гордост и ја одбележуваат Вашата Воена Служба Со Ова Чувајте Мирна Кошула Со Графички Принт Отпечатена Во Портланд Орегон, Сад Класик Бидете Смирени Јас Сум Зелена Боја Беретка Маица Претходно Намален Памук, висококвалитетна кошула. 4.2 мл лесна модерна маица за сечење. Супер Мек 100% Памук со прстен, Атлетски Крој. Армиските Ветерани стојат со гордост и ја одбележуваат Вашата Воена Служба Со Ова Чувајте Мирна Кошула Со Графички Принт. Печатени Во Портланд Орегон, САД. Покажете ја вашата поддршка за Американската Армија и вашата професионална специјалност со оваа маичка со лесен модерен крој од 4,2 мл, што значи дека има вграден крој. Застанете со гордост и покажете Ја Гордоста На Вашиот Ветеран со оваа кошула. Тие се направени од 100% Памук Што Се Врти со Прстен. Оваа уникатна мешавина создава мека, лесна кошула која трае. Ние обично акции Следното Ниво или платно бренд опремени намали кошули, мислам" Американски Облека " Стил. Ако сакате полабава кошула, нарачајте големина поголема отколку што обично носите. Сите наши кошули се отпечатени На најсовремен Директен печатач За Облека, што ви дава најквалитетни живописни графички слики. Тие не се" пеглаат " слики што ќе се лупат во неколку перења, туку се направени да изгледаат одлично 100 перења од сега како што прават веднаш надвор од пакувањето. Ви благодариме и уживајте во вашата кошула!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата