• Ново
Кикирики-Среќни Икони За Денот На Благодарноста-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Кикирики-Среќни Икони За Денот На Благодарноста-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Кикирики-Среќни Икони За Денот На Благодарноста-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Кикирики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата