• Ново
Куќа Момче Машки Памук Лен Краток Ракав Тенок Обичен Лабава Маица Летен Лен Краток Ракав Маица Вратот На Желка За Мажи

Куќа Момче Машки Памук Лен Краток Ракав Тенок Обичен Лабава Маица Летен Лен Краток Ракав Маица Вратот На Желка За Мажи

DEN 254.24

Износ
Това е достапна

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Повод : Повик. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Табела За Мажи Со 1 КОМПЈУТЕР : . Големина : М Биста : 94см/37.01" Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 69см/27.17"Големина : Л Биста : 98см/38.58" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56"Големина : XL Биста : 102см/40.16" Ракав : 21см/8.27" Должина : 71см/27,95"големина : ххл Биста : 106см/41,73" ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 72см/28,35"големина : хххл биста : 110см/43,31" ракав : 22см/8,66" Должина : 73см/28,74"големина : Ххххл биста : 114см/44.88" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13"Големина : хххххл биста : 118см/46.46" ракав : 23.5 см/9.25" должина : 75см/29.53" повлечете го затворањето. ОБЛИКУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ТЕЛО. Научниот Дизајн На Компресија Ви Помага Да Го Поправите Држењето На Телото, Да Го Израмните Стомакот, Да Го Зацврстите Стомакот И Побрзо И Полесно Да Ги Постигнете Вашите Фитнес Цели. Машкиот Обликувач На Телото Прави да Изгледате Посигурни. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ. Изработени Од Полиестер.Врвот На Резервоарот За Компресија Е Одлична Еластичност Со Подобрен Опсег На Движење, Удобен И Издржлив. Покрај Тоа, Лесно Е Брзо Да се Мие Суши. Рачно Миење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата