• Ново
Хејбо На Отворено Посветена Патка За Возрасни Унисе Маица Со Кратки Ракави, Небесно Сина-Голема

Хејбо На Отворено Посветена Патка За Возрасни Унисе Маица Со Кратки Ракави, Небесно Сина-Голема

DEN 244.80

Износ
Това е достапна

Нашата ултра мека памучна ткаенина е идеална тежина за потопло време и ќе ве одржува удобно дури и во најжешките денови. Завршено со печатена ознака и нашето лого на предната страна, ќе сакате да се упатите кон пристаништето во оваа сопствена маичка. Составен од 100% памук. Достапно Во големини Мали-3 XL. постојано се развиваме и растеме за да останеме во тренд и да бидеме во чекор со големата побарувачка за уникатна облека. Целата наша облека и капи се печатени или извезени во куќата. Ова гарантира дека добивате единствен производ. Нашите кошули се направени од 6 мл., 100% памук однапред за совршено вклопување. Сивата пепел е 99% памук и 1% полиестер. Спорт Сивите и античките бои се направени од 90% памук и 10% полиестерска мешавина. ЗАБЕЛЕШКА : Материјалот или бојата може малку да се разликуваат на капи и маици.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата