• Ново
Мажи Од Хаити Поло Маица Со Еднобоен Ревер Лежерен Пуловер Со Кратки Ракави Спортски Копчиња Маици

Мажи Од Хаити Поло Маица Со Еднобоен Ревер Лежерен Пуловер Со Кратки Ракави Спортски Копчиња Маици

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Кошула За Голф : Врат На Ревер, Еднобојна Боја, Боја На Копче : Бела, Розова, Црвена, Црна, Кралска Сина, Темносина, Сива, Портокалова, Армиска Зелена, Црно-Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Реверот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, Карактеристики На Голф : 1. Оваа поло кошула за голф е изработена од брзо суво средство за отстранување на влага и содржи копчиња.2. Плакета со копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маица, Летна Блуза, Работна Маичка. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Обична Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Блуза Со Копчиња, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Натпревар - Овие Поло маици Имаат Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата