• Ново
Поло Маици За Машка Секојдневна Кошула Со Дневни Ленти Кошула Со Кратки Ракави Со Копчиња Со Јака Надолу

Поло Маици За Машка Секојдневна Кошула Со Дневни Ленти Кошула Со Кратки Ракави Со Копчиња Со Јака Надолу

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 19см/7,48" Должина : 67см/26,38" Големина : Л Биста : 112см/44,09" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 69см/27,17" Големина : XL Биста : 116см/45.67" рамо : 47см/18.50" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" големина : ххл Биста : 120см/47.24" рамо : 49см/19.29" ракав : 20.5 см/8.07" должина : 73см/28.74" големина : хххл биста : 124см/48.82" рамо : 51см/20.08" ракав : 21см/8.27" должина : 75см/29.53"машка секојдневна кошула со Кратки ракави кошула со јака со кратки ракави можеме Да Гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е Точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на Абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Материјал : Памучна Декорација : Лента/Должина На Блуза Со Копчиња : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака : Свртете Ја Јаката Тип На Шема : Стил На Лента : Секојдневно / Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Карактеристика : Л Специјална лента/дизајн на Копче л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Краток Ракав, Јака Надолу Л Погоден За Дневен/Секојдневен изглед Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Поло Маици За Маици-Кошули За Машки Кошулишавајска Кошула За Машки Маици. Кошули За Мажи. Машки Кошули. Хавајска Кошула За Мажи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата