• Ново
Бесплатно Склопување Машка Поло Кошула Со Кратки Ракави Со Џеб

Бесплатно Склопување Машка Поло Кошула Со Кратки Ракави Со Џеб

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Ветровито и секојдневно или облечено И префинето, Поло Кошулата Со Кратки Ракави На Слободното Собрание се ажурира во шарена шема со текстура на слабина—наменета да стане омилена во памукот што дише. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени . Големина : Моделот носи големина М. Фит : Опуштено. Јака : Зашилена јака. Затворање : стил на Пуловер; плакета со три копчиња; полумесечина. Ракави : Кратки ракави. Џебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Целокупната шема на ленти и текстурата на клубот. Бесплатно Склопување Џебно Поло Со Пруги Со Кратки Ракави за Мажи. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо направени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./кп/одржлив стил-продавница/7552000. Воведување Бесплатно Склопување. Ние сме надвор да се изгради нов вид на моден бренд. Оној што е убав колку што е достапен и е посветен на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слоевите и соберете слободно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата