• Ново
Голем и висок кратки ракави на Arrow Mens Hamilton Polo

Голем и висок кратки ракави на Arrow Mens Hamilton Polo

DEN 495.84

Износ
Това е достапна

Хамилтон Поло, американски класичен гардероба, овој поло е загарантиран да ве одржува кул, удобно и викенд подготвен. Плакета со два копчиња. Контрастна лента за вратот. Разноврсна и лесна. Носете го на денови што завршуваат на суво ниско. Вентилирани странични споеви.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата