• Ново
Женски Фустани Плус Големина Обичен Лабав Џеб Секси Печатени Роденденски Подароци Пролет Летни Фустани За Жени Армија Зелена ХХЛ

Женски Фустани Плус Големина Обичен Лабав Џеб Секси Печатени Роденденски Подароци Пролет Летни Фустани За Жени Армија Зелена

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Модната Женска Зима Плус Големина Секојдневен Лабав Џеб Секси Печатен Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење. 4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женска Облека Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 56см/22.05" Должина : 94см/37.01" Големина : М Големина. : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 57см/22.44" Должина : 95см/37.40" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 58см/22.83" Должина : 96см/37.80" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 59см/23.23" должина : 97см/38.19" големина : ххл сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112см/44.09" ракав : 60см/23.62" должина : 98см/38.58" фустани за жени 2023; ЛЕТНИ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ; ЛЕТО фустани ЗА ЖЕНИ 2023; ПРОЛЕТНИ ФУСТАНИ за жени 2023; венчаници за жени; Женски Фустани; роденденски подароци за жени; сарафани за жени; фустан со плус големина за жени; миди фустани ЗА ЖЕНИ; ФУСТАН СО ДОЛГИ РАКАВИ ЗА ЖЕНИ; подароци за денот на мајките. Фустани За Жени 2022; Фустани; Фустани За Венчавки За Жени; Макси Фустан За Жени; Бел Фустан Жени; Летен Фустан; Секси Фустани За Жени; Фустани На Плажа За Жени; Фустан За Вљубени За Жени; Секојдневни Фустани За Жени; Фустани Со Боди За Жени; Летни Фустани; Макси Фустан; Летни Фустани За Жени 2022; Долги Фустани За Жени; Велигденски Фустан За Жени; Роденденски Фустани За Жени Секси. Стилски; Удобно; Секојдневен. Мека; Флексибилни; Удобен; Издржлив. Прилики : Секојдневно Носење На Отворено; Летен Одмор; Забави На Плажа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата