• Ново
ксиух женски градиент резервоар фустан без ракави основни миди клуб фустани забава мини фустан жени плус големина фустани пинк ххл

ксиух женски градиент резервоар фустан без ракави основни миди клуб фустани забава мини фустан жени плус големина фустани пинк

DEN 266.40

Износ
Това е достапна

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Сад (И) = Кина (Л)[Големина Шема] : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 БИСТА : 87см/34.25" Должина : 105см/41.34" Половината : 68см/26.77" Колк : 90см/35.43" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 91см/35.83 "Должина : 107см/42.13" Половината : 72см/28.35 "Колк : 94см/37.01". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40 "Должина : 109см/42.91" Половината : 76см/29.92 "Колк : 98см/38.58". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 99cm/38.98 "Должина : 111cm/43.70" Половината : 80cm/31.50 "Колк : 102cm/40.16". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 103cm/40.55 "Должина : 113cm/44.49" Половината : 84cm/33.07 "Колк : 106cm/41.73" Женски Градиент Резервоар Фустан Без Ракави Основни Миди Клуб Фустани Партија Мини Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева. 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно информации За Производот : 1. Модни женски врвови. 2. Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни долги ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на Перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, есенски Прилики : Работа, Канцеларија, Професионална, Дневна, Запознавање, Дружење, Забава, Коктел, Клуб, Одмор, Одмор, Патување, Модна Улична Облека. Машина или рачно перење во ладно нежно / линија сува/Не белилото. Натпревар : можете да го спарите овој моден фустан со различни палта, јакна или потпетици. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (2994xl).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата