• Ново
зувимк Фустани За Жени, Жени Лето В-Вратот Шпагети Ремени Чипка Без Грб Партија Клуб Плажа Мини Миди Фустани Виолетова, М

зувимк Фустани За Жени, Жени Лето В-Вратот Шпагети Ремени Чипка Без Грб Партија Клуб Плажа Мини Миди Фустани Виолетова, М

DEN 458.56

Износ
Това е достапна

Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Без Ракави Секојдневен Фустан Летен Фустан Сезона На Ракави : , Лето. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Модата, Рачниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. Удобно И Опуштено, Така Што Ќе Носите Поудобно. Одлично за Плажа,крајбрежје,забава, Сигурен Сум дека ќе Ви се Допадне!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата