• Ново
Тиаобуг Женски Патентен Кожен Фустан За Слугинка Пруф Ракави Против Вратот Разгорен Мини Фустан

Тиаобуг Женски Патентен Кожен Фустан За Слугинка Пруф Ракави Против Вратот Разгорен Мини Фустан

DEN 228.64

Износ
Това е достапна

Комплетот Вклучува : 1x Собарка Фустан Состојба : Ново Со тагматеријал : 75% Лакирана Кожа, 10% Сатен, 5% Чипка, 5% Мрежа, 5% Метална Ознака Бр.Препорачано Size Length Chest Waist Shoulder SS30.5"/78cm32"/82cm27.5"/70cm14"/36cm MM31.5"/80cm34"/87cm29.5"/75cm14.5"/37cm LL32"/82cm36"/92cm31.5"/80cm15"/38.5cm XLXL33"/84cm38"/97cm33.5"/85cm15.5"/39.5cm XXLXXL33.5"/86cm40"/102cm35"/90cm16"/41cm3 XL3 XL34.5"/88cm42"/107cm37"/95cm16.5"/42cm4 XL4 XL35"/90cm44"/112cm39"/100cm17"/43cm5 XL5 XL36"/92cm46"/117cm41"/105cm17.5"/44.5 км Дами V Вратот Краток Ракав Лакирана Кожа Чипка Кастри Слугинката Фенси Фустан Костим. Одликувајќи v вратот фустан, еластични издувам ракав, назад патент детали и пред прикачени престилка. Доаѓа со прстен на вратот, растеглива ткаенина, мека и удобна за носење, многу сјајна. Совршен за Костими За Ноќта на Вештерките, тематски забави, играње улоги, ноќ за долна облека или самозадоволство. Ве молиме погледнете ја големината подолу пред да нарачате, се препорачува ладно миење на рацете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата