• Ново
Фустани За Жени Секојдневен Печатен Темперамент Женски Летна Плажа Мини Надвор Од Рамото А-Линија Ракав Син Фустан Л

Фустани За Жени Секојдневен Печатен Темперамент Женски Летна Плажа Мини Надвор Од Рамото А-Линија Ракав Син Фустан Л

DEN 463.84

Износ
Това е достапна

Моден Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневен Едноделен Фустан Со Јака За Жени. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Должина На Ракави 3/4 : Стил На Мини Фустан : А-Ленено Деколте : Карактеристики Надвор Од Рамената : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав,сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, вклучен пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени Од Полиестер. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Дизајн : Моден Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневен Едноделен Фустан Со Јака За Жени. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата