• Ново
Пролет Макси Фустани За Жени Секојдневен Квадратен Врат Краток Ракав Празнична Забава Миди Црни Фустани За Жени Краток Проток

Пролет Макси Фустани За Жени Секојдневен Квадратен Врат Краток Ракав Празнична Забава Миди Црни Фустани За Жени Краток Проток

DEN 415.84

Износ
Това е достапна

задржи мода, задржи стил. Убавата облека никогаш не можеше да пропушти. Ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека - мода, висок квалитет,трендовски, убавина. Ние што ја наоѓаме оваа привлечна облека, никогаш не би можеле да погледнете од!Убавината е нашата вечна потрага. Продолжуваме да ги подобруваме и обезбедуваме висококвалитетни предмети и продолжуваме брзо да повторуваме. Ајде да ја задржиме модата,да го задржиме стилот!. Летна Пролет. Памук и полиестер. Мекиот Висок Квалитет Ви Дава Удобно Вклопување. Практична Боја Никогаш Застарена, Можете Да Ја Носите Многу Години. Високиот Еластичен Струк Може Да Се Прилагоди Според Линијата На Половината За Вклопување. Мода И Секојдневен Стил За Сите Неформални Прилики Во Лето. и шик летни фустани. Уживајте во уличниот изглед и чувството на удобност!. Одлично за секојдневен/повод/плажа/забава и така натаму. Добивате елегантен фустан.Големина шема : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 36cm/14.17" Половината : 96cm/37.80" Должина : 123cm/48.43"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" ракав : 37cm/14.57" Половината : 100см/39,37" должина : 124см/48,82"големина : л биста : 104см/40,94" рамо : 45см/17,72" ракав : 38см/14,96" Половината : 104см/40,94" должина : 125см/49,21"големина : xl Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18.11" ракав : 39см/15.35" половината : 108см/42.52" должина : 126см/49.61"големина : ххл биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" ракав : 40см/15.75" половината : 112см/44.09" должина : 127см/50.00" жените повик лето плоштад вратот краток ракав Долг фустан одмор фустан партија сарафан миди фустан. летни фустани за жени 2023 обични. пролет макси фустани за жени 2023 година. фустани за жени 2023 секојдневен макси. женски фустани летни свадба гостин. пролет макси фустани за жени 2023 свадба гостин. бели сарафани за жени. црни фустани за жени коктел. црн дипломиран фустан за жени плус големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата