• Ново
Денот На Свети Патрик Момчиња Маица, Големини 4 - & Хаски

Денот На Свети Патрик Момчиња Маица, Големини 4 - & Хаски

DEN 163.20

Износ
Това е достапна

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен На Денот На Свети Пети со Оваа Маица Со Кратки Ракави со забавен графички принт и класичен дизајн на вратот на екипажот. Изработена во ткаенина од памучна мешавина, оваа маичка за момчиња е совршен врв за славење На Денот На Свети Патрик и носење пошироко заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Екипажот . Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Контраст графички печатење. Маица За Денот на момчињата Свети Патрик Од Патот за Славење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата