• Ново
Прст Стикман Приврзок Партија Подарок Нов Тренд Накит

Прст Стикман Приврзок Партија Подарок Нов Тренд Накит

DEN 204.32

Износ
Това е достапна

Тип на метали : нерѓосувачки челик потекло : Копно Чинакн : Тип На Ѓердан Гуангдонг : Ѓердани За Приврзоци Материјал : Металгендер : Унисекс Функција : Другомодел Број : Ѓердан Стил : Трендовски обликшема : Геометриска Големина На Приврзок : 2*4смфин или Мода : Мода : Тип На Партихаин : Тип На Синџир На Врски : ѓерданкомпатибилност : сите Компатибилнибојка : Сребрен/Златен/Розов Златен Ѓердан Стил : Панк/Хип Хоп За Толпата : Жена Манинформации Смешен Ѓердан Од Стикман Со Среден Прст Моден Хип Хоп Додатоци од Титаниум Челик Еднаш не е доволно, двапати е добро. Став Ѓерданчецими ЉУБОВ Прстен Стикман Приврзок Партија Подарок 2022 Нов Тренд Накит.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата