• Ново
Дтидтпе Престилки Родител Возрасен Семејната Кујна Прекрасен Принт Лен Семејни Престилки

Дтидтпе Престилки Родител Возрасен Семејната Кујна Прекрасен Принт Лен Семејни Престилки

DEN 252.64

Износ
Това е достапна

1 парче Родител Возрасен Семејната Кујна Прекрасно Печатење Лен Семејни Престилкикарактеристики : оваа престилка е исто така може да биде како работна престилка во ресторан, кафуле, хотел, итн. Постојаност, лесен за чистење Сугерира температура на водата за перење под 30€, ве молиме измијте одделно со предмети со светла боја, за да избегнете избледување Спецификација На феноменот : Состојба : 100% Сосема Нов И висококвалитетен предмет име : Престилка големина За Возрасни : 68 € 55 См Материјал : Вклучен Е Ленен Пакет : 1 € Престилка За Возрасни Престилка ракав. 1 парче Родител Возрасен Семејната Кујна Прекрасно Печатење Лен Семејни Престилкикарактеристики : оваа престилка е исто така може да биде како работна престилка во ресторан, кафуле, хотел, итн. Постојаност, лесен за чистење Сугерира температура на водата за перење под 30€, ве молиме измијте одделно со предмети со светла боја, за да избегнете избледување Спецификација На феноменот : Состојба : 100% Сосема Ново и висококвалитетно Име на Артикл : Престилка големина За Возрасни : 68 € 55 См Материјал : Вклучен Е Ленен Пакет : 1 € Престилка За Возрасни. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата