• Ново
Зајдисонце Лос Анџелес Хоризонтот На Центарот И Палмите Готвач Кујна Престилка, Прилагодливи Ремени Половината Врски, Предни Џебови, Совршен За Готвење, Печење, Ск

Зајдисонце Лос Анџелес Хоризонтот На Центарот И Палмите Готвач Кујна Престилка, Прилагодливи Ремени Половината Врски, Предни

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Изработен од висококвалитетен Полиестер, мека и удобна текстура, издржлив и лесен за чистење. Машинско перење, ладно, сушење на ниско ниво.27.56 "(W) x 31.50 " (L), со прилагодливи ремени за искривување околу вратот и половината. Нашата голема престилка може лесно да се смени за да одговара на повеќето големини.Два предни џебови, совршени за готвење, печење, изработка, градинарство, сервирање СКАРА и работници.Оваа престилка одговара и на мажите и на жените. Секој ќе го сака својот изглед во домот,Кафулето,Барот или Комерцијалната Кујна. Изработен од висококвалитетен Полиестер, мека и удобна текстура, издржлив и лесен за чистење. Машинско перење, ладно, сушење на ниско ниво. 27.56 "(W) x 31.50 " (L), со прилагодливи ремени за искривување околу вратот и половината. Нашата голема престилка може лесно да се смени за да одговара на повеќето големини. Два предни џебови, совршени за готвење, печење, изработка, градинарство, сервирање СКАРА и работници. Оваа престилка одговара и на мажите и на жените. Секој ќе го сака својот изглед во домот,Кафулето,Барот или Комерцијалната Кујна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата