• Ново
Ранец Лесна Училишна Торба Торба За Книги Водоотпорен Средношколски Средношколски Ранец За Тинејџерски Момчиња Девојки Симпатичен Backетски Ранец Секојдневен Дне?

Ранец Лесна Училишна Торба Торба За Книги Водоотпорен Средношколски Средношколски Ранец За Тинејџерски Момчиња Девојки Симпатичен

DEN 399.84

Износ
Това е достапна

[Удобност и Лесен] овој ранец има лесен дизајн : засилените и прилагодливи широки ремени за рамо го спречуваат нивното лизгање, го растеруваат притисокот и обезбедуваат крајна удобност. Бидејќи е многу лесна, училишната торба е лесна за носење. и го ублажува притисокот на рамото, што го прави идеален за секојдневна употреба. [Големина] Надворешни димензии : (L*W*H)32*14*46cm/12.5*5.5*18.1 инч. (Бидејќи мерењето е рачно, може да има грешки .). [Голем Капацитет] постојат многу џебови и области за складирање кои лесно се сместуваат предмети, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на следново : книги, мобилни телефони, i Pads, компјутери, камери, очила за вода, облека, паричници, чадори.Книжарницата може да издржи. 14 инчни лаптопи или списанија со големина А4, учебници. Надворешниот преден џеб е погоден за вашите пенкала, клучеви, марамчиња итн. Џебови за шишиња со вода од двете страни за пијалоци. Скриен џеб против кражба на грбот за да ги обезбедите вашите вредни предмети. [Висок Квалитет И Водоотпорен] Овој Ранец За Ученици е изработен Од полиестер што дише за да избегне влажност од дожд, кој е отпорен на абење, отпорен на солзи и лесен за чистење, дури и ако е валкан, може нежно да се избрише со влажна хартиена крпа.(Не може да биде. постојано изложени на дожд.). [Мода и Погодна за луѓе] Симпатични backетски ранци се достапни во различни бои. Бојата е едноставна без губење на личноста, секогаш постои оној што ќе ве импресионира. Секојдневниот Дневен Пакет е погоден за девојчиња, момчиња, жени и мажи. [Повод] тоа е совршен избор за училиште, теретана, пешачење, кампување, воннаставни активности, шопинг или кратко патување. Совети : поради различниот мобилен телефон или компјутерски монитор, интензитетот на светлината на светлото за снимање е различен и може да има одредена разлика во бојата. Голем Капацитет. Мултифункционален. Пренослив, Водоотпорен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата