• Ново
Комар Птици Ѕид Налепници

Комар Птици Ѕид Налепници

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Додадете допир на каприц во вашиот декор Со Ѕидните Налепници За Живи Птици Во Слободен Стил Комар. Комплетот доаѓа со 15 парчиња на кои се прикажани прекрасни птици во различни пози. Тие лесно се држат до повеќето рамни површини за едноставна примена и се целосно отстранливи и еднократно. Бидејќи овие ѕидни уметнички налепници нема да ги оштетат ѕидовите, тие се добар избор за станови и домови. Комар Слободен Стил Живи Птици Ѕидни Уметнички Налепници : 15 парчиња. Прекрасни птици во различни пози. Отстранливи ѕидни налепници. Еднократно . Нема да ги оштети ѕидовите. Држете се до повеќето рамни површини.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата