• Ново
Мајмун Алатка Група Пт Метрички Механика Алатка Во Собата, 3 8 Д-р, СВ

Мајмун Алатка Група Пт Метрички Механика Алатка Во Собата, 3 8 Д-р, СВ

DEN 1568.00

Износ
Това е достапна

29 Компјутер. 12 Точка Стандард И Длабоко Метрички Механика Алатка Сетови, 3/8 Во Dr GEARWRENCH 29 Компјутер. 12 Точка Стандард 80485 3/8 Во Диск 12 Точка Стандард Метрички Приклучок 9мм; 80486 3/8 Во Диск 12 Точка Стандард Метрички Приклучок 10мм; 80487 3/8 Во Диск 12дрив Тип : 12 Точкаип : Механика Алатка Set No. Од Поени : 12тип Тип : 12 Поени Количина : 29 по големина На поставување [Ном] : 8мм; 9мм; 10мм; 11мм; 12мм; 13мм; 14мм; 15мм; 16мм; 17мм; 18мм; 19мм Големина На погонот [Ном] : 3/8 инглиски Јазик : Систем За Мерење На Англиски Јазик : метричките Приклучоци имаат дизајнирана технологија за вчитување надвор од аголот За Намалување На Заокружувањето На прицврстувачот. Професионален полски 84-вклучен е крцкалка за заби. Крцкалка карактеристики солза низок профил главата со рамна монтирани вклучување/исклучување прекинувач за пристап во тесни места.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата