• Ново
Лити Жени Бохо Цветни Џебови За Печатење Врвки Директно Полите Шорцеви За Плажа

Лити Жени Бохо Цветни Џебови За Печатење Врвки Директно Полите Шорцеви За Плажа

DEN 175.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте Во Лити ДОО, уживајте во вашиот шопинг.Материјал : Тип На Полиестерзиза : Редовен Пол : Женски Стил : Обичен Струк : Средна Должина На Половината : Над Должината На Коленото Сезона : Летни Карактеристики : Лабав, Цветен Принт, Еластичен Пакет За Половината Вклучува : 1 x Женски Кратки Белешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Совршен е за спорт, работа, секојдневно секојдневно носење итн. Овие шорцеви се совршени за спорт, бидејќи овие шорцеви имаат одлични дизајни за врвки и еластични половини за да ви овозможат слободно да ја прилагодите половината. Изграден е од полиестерски материјал. Постојат повеќе големини на производот за избор : 2 XL, 3 XL, XL, L, M. Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку има некаков проблем. Ние ќе ви одговориме под 24 часа и ќе ги решиме проблемите за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата