• Ново
СТУПЕЛ ВО НАШИОТ НАСТАВНИЦИ ЗА НАСТАВНИК ЗА УЧИЛИШТЕ ИНСПИРАЦИЈА Сликарство Црн Флотер Рамка за уметност ПРИНТ

СТУПЕЛ ВО НАШИОТ НАСТАВНИЦИ ЗА НАСТАВНИК ЗА УЧИЛИШТЕ ИНСПИРАЦИЈА Сликарство Црн Флотер Рамка за уметност ПРИНТ

DEN 215.84

Износ
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securly into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Teaching, Teacher, Classroom, School, In Our Classroom We Respect Others We Use Kind Words We Pay Attention We Work Hard We Value Friendship We Дај пофалби се обидуваме да се потрудиме да учиме. Дизајн со букви и наредени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата