• Ново
Студената индустрија мека модерна геометриска аранжман галерија за сликање завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лани Лорет

Студената индустрија мека модерна геометриска аранжман галерија за сликање завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн

DEN 102.08

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : модерни, сликање, форми, геометриски, бели. Дизајн од Лани Лорет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата