• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ летаат Феени Птица Митологија Фантазиско суштество илустрација за сликарство, завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Студио Q

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ летаат Феени Птица Митологија Фантазиско суштество илустрација за сликарство, завиткано платно печатење wallидна

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : животно; Птица; Летање; Митски; Феникс. Дизајн од Студио П.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата