• Ново
Смешна индустрија Смешна капа мода зајаче животински акварел сликарство платно wallидна уметност од Лани Лорет

Смешна индустрија Смешна капа мода зајаче животински акварел сликарство платно wallидна уметност од Лани Лорет

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се обеси без димензии на потребните инсталации : 17 x 1,5 x 17 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Лани Лорет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата