• Ново
мњин божиќна елка дијамантски обетки божиќни креативни празнични забави обетки за накит обетки со обрач жени сребро

мњин божиќна елка дијамантски обетки божиќни креативни празнични забави обетки за накит обетки со обрач жени сребро

DEN 399.84

Износ
Това е достапна

Божиќна Елка Дијамантски Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактеристики : [УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА СТИЛ] : Нашите занаетчии создадоа искуство за носење кое е исто толку лично колку што е прекрасно и елегантно. Никој нема да го пропушти и ќе добиете многу комплименти.[ПОГОДЕН за СЕКОЈА ПРИГОДА] : Уникатниот дизајн може да го нагласи вашиот изглед и да го привлече вниманието на сите. Само покажете свој стил и ве прават, погодни за сите возрасти.[Мал и лесен] : широк избор на обетки може да се носат или носат со вас каде и да одите.[Исклучителни Подароци] : Дајте им ги овие пенливи обетки на вашата љубовница, сопруга, вереница итн., дури И Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Божиќ, Свадба итн.Женски прободени уши, обетки. Овие обетки се погодни за женски чувствителни уши, нема да ви ги зелат ушите и ќе ги одржуваат удобни.Материјал : бакар : женска облека големина : како што е прикажано на сликатапроизводите вклучуваат : 1 пар обетки Мњин Божиќна Елка Дијамантски Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Накит Обетки Со Обрач Женски Сребро.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата