• Ново
Накит 14к Бело Злато 3Д Мини Обетки со Надуено Срце исечени Со Дијаманти

Накит 14к Бело Злато 3Д Мини Обетки со Надуено Срце исечени Со Дијаманти

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Опис на производот Материјал : Примарна Чистота : 14клатинг : Родиуматеријал : Примарен : Златен Материјал : Примарен-БОЈА : БЕЛО 14К ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Бесплатна Стандардна Испорака во САД. Направено со БРИЛИЈАНТНА Изработка. Кавга Слободен Враќа. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата