• Ново
Платина Полу-Круг Удобност Одговара Лесен Бенд-Големина 9

Платина Полу-Круг Удобност Одговара Лесен Бенд-Големина 9

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Платина 5мм Полукружна Удобност Одговара на Лесен Опсег-Големина 9производ Атрибути : Солидкастедполирангравибиленплатинумкомфорно вклопувањеспецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 950финиш : Полиранширина на Лентата : 5 мм материјал : Примарен : Платинест Фит : Удобностгравибилно : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : прстениматеријал : Примарна - Боја : Тип На Белење : Свадбена Лента Форма : Купола Тежина : Лесна Платина. Платина 5мм Полукружна Удобност Одговара На Лесен Бенд.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата