• Ново
Чистење Четка Мрежа Екран Почиста 2 Во Прозорец Чистење Четка Стакло Чистење Влажни Суви Двострани Продолжување Мрежа Почиста + А

Чистење Четка Мрежа Екран Почиста 2 Во Прозорец Чистење Четка Стакло Чистење Влажни Суви Двострани Продолжување Мрежа Почиста

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Чистач на Мрежен Екран 2 во1 Четка За Чистење На Прозорци Чистење На Стакло Влажно Суво Двострано Средство За Чистење Мрежа што Може Да се Прошири карактеристики : € 2-во-1 Мултифункционална Магична Четка За Чистење Q меката површина на четката е изработена од фланелен и може да навлезе во секој g-ap на мрежата на прозорецот, може да се користи и како четка за влакненца r-emove d-ust и коса од облеката, троседот, килимите, креветот итн. Може да се користи суво за лесно чистење на прашина и одржување, или можете да го навлажнете за длабоко чистење. ●Материјал ● овој професионален чистач на мрежни прозорци BTCZ е изработен од квалитетен полипропилен, мек силикон и фланелен и силен, може да се користи за мрежести прозорци, прозорци на автомобили, стаклени прозорци, ормари, огледала, ормари, маси, врати за бања, автомобили итн. Нечистотијата може да се измие со плакнење со чиста вода, тоа е добар помошник во домаќинството. ● Без Ознаки За Вода, Без Чистење На Поимот + Алатката За Чистење Четки За Прозорци Обезбедува Нежно Чистење Без Обележување, Едната Страна Тријте Ја Едната Страна Бричете Се. Стаклените прозорци и екраните се направени, еден е еквивалентен на два, силиконот ги отстранува сите капки вода од прозорецот на автомобилот, огледалата, екраните и ѕидовите на плочките, го одржуваат прозорецот на вашиот автомобил и стаклената врата од тушот пенливи без напор. ●Отстранлива И Продолжлива Рачка ● максималната должина На продолжената рачка може да достигне 21,2 инчи. Според фактичката ситуација, рачката е подолга за да достигне високи и далечни области. Можете исто така да ја откачите рачката за чистење на остатоците од жлебот и жлебот на прозорецот. ●Закачете и заштедете простор ● рачката на нашата алатка за чистење стакло на прозорци има висечка дупка што може да се закачи и складира, не зафаќа простор, лесно и погодно е да се подигне и постави, лесна и издржлива, лесна за чистење . Производот содржи : 1x четка за чистење + четка за жлеб на прозорецот мала тежина на четката : околу 190g. Големина : како што е прикажано на сликата. кујнски материјали. кујна организација кујнски крпи кујнски мат кујнски гаџети кујнски декор кујнски килими кујнски мијалник славини кујнски корпи кујнски славини кујнски прибор поставете кујна остров кујна маса. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата