• Ново
Дабулиу Американско Знаме В Маици За Вратот За Жени Лежерен Обичен Прстен Со Кратки Ракави Маица За Маици Со Американско Знаме Облека

Дабулиу Американско Знаме В Маици За Вратот За Жени Лежерен Обичен Прстен Со Кратки Ракави Маица За Маици Со Американско Знаме

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Подгответе се да го покажете вашиот патриотски дух Со Оваа Женска Маичка Со Маици Со Пруги Со Американско Знаме, совршен избор за секоја прослава На Денот на Независноста или друг патриотски настан.Направена со висококвалитетни материјали, оваа кошула е наменета за целодневна удобност и издржливост, осигурувајќи дека можете да ја носите преку секоја летна активност. Ткаенината е мека, дише и лесна, што ја прави совршена за топло време.Кошулата има задебелен графички дизајн на Американското знаме, со ѕвезди и ленти кои се издвојуваат и даваат изјава. Боите се живописни и привлечни, создавајќи патриотски изглед кој е совршен за покажување На Вашата Американска гордост.Дизајнот на кратки ракави е совршен за топло време, ве одржува ладни и удобни без разлика каква може да биде температурата надвор. Кошулата има и класичен врат на екипажот и удобно вклопување, што го прави разноврсен додаток на секоја гардероба.Оваа Женска Маичка Со Пруги Со Ѕвезди Со Американско Знаме Е совршена за спарување со вашите омилени фармерки, шорцеви или здолништа, што ви овозможува да создадете различни изгледи кои со стил ја покажуваат вашата љубов кон САД. Достапна во голем број големини, оваа кошула е задолжителна за секоја прослава На Денот На Независноста или друг патриотски настан.Подгответе се да го прослават во стил со Оваа Женска Американска Знаме Ѕвезда Шарени Маица Маица. 100% Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Прославете Ја Вашата Американска гордост со стил Со Оваа Женска Маичка Со Шарени Маици Со Американско Знаме, совршен избор за прослави на 4 јули и други патриотски настани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата