• Ново
Мултифункционален Држач За Книги Удобен Држач За Книги За Декоративни Книги

Мултифункционален Држач За Книги Удобен Држач За Книги За Декоративни Книги

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис. Ова е практичен сет на книжарници кои ќе ви помогнат да ги обезбедите вашите книги на маси, клупи и полици. Тоа ја прави вашата полица за книги поубава и може да се користи и како украсен предмет во вашиот дом. Можете да го добиете по прифатлива цена. Квалитетниот материјал го прави издржлив и практичен за употреба. Нема рабови за безбедна употреба, а сеопфатната комора е удобна и деликатна, многу убаво е да се користат. Карактеристики. - Боја : Розово Злато. - Материјал : Железо. - Големина : 20, 50Х12, 50Х11, 00см/8, 06Х4, 91Х4, 32ин . - Изработени од издржливо железо, работните книги се безбедни, цврсти и издржливи за долготрајна употреба, со полиран финиш и мазна површина без бруси. - Организаторот На Книгата е доволно цврст за да ја одржува книгата уредно исправена без да се грижи дали ќе ја туркаат наоколу, обезбедувајќи уредна полица. - Погоден е за декорација на биро за полици за дома, канцеларија, студиска соба, книжарница, салон или библиотечна студија итн. - Можете да им го дадете на вашите пријатели, семејство и колеги, тие ќе го сметаат за практично и можат цврсто да стојат на секоја мазна маса. - Оваа полица за книги може да се користи за книги, документи, списанија, но и За Цд-А, записи и други работи организирани на уреден начин. Изработени од издржливо железо, работните книги се безбедни, цврсти и издржливи за долготрајна употреба, со полиран финиш и мазна површина без бруси. |Организаторот На Книгата е доволно цврст за да ја одржува книгата уредно исправена без да се грижи дали ќе ја турка наоколу, обезбедувајќи уредна полица. |Погоден е за декорација на биро за полици за дома, канцеларија, студиска соба, книжарница, салон или библиотечна студија итн. |Можете да им го дадете на вашите пријатели, семејство и колеги, тие ќе го сметаат за практично и можат цврсто да стојат на секоја мазна маса. |Оваа полица за книги може да се користи за книги, документи, списанија, но и За Цд-А, записи и други работи организирани на уреден начин.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата