• Ново
Демон Убиец Маици Обични Преголеми Тимови Краток Ракав За Аниме Меки Лабави Врвови

Демон Убиец Маици Обични Преголеми Тимови Краток Ракав За Аниме Меки Лабави Врвови

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Новина Аниме Маица Пирати Улога Маици Машина миење ладно со како бои, падне сува ниска, не белилото. Материјал : Полиестер Деколте : Круг Вратот Шема Стил : Аниме Големина Шема : "XXS : Биста-82cm/32.3"", Должина-61cm/24"" XS : Биста-88cm/34.6"", Должина-63cm/24.8"" S : Биста-94cm/37"", Должина65см/25.6"" М : Биста-100см/39.4"", должина-68см/26.8"" л : биста-106см/41.7"", должина-71см/27.9"" хл : биста-112см/44.1"", должина-74см/29.1"" Xxl : Биста-118cm/46.5"", должина-77cm/30.3"" 3xl : биста-124cm/48.8"", должина-79cm/31.1"" 4xl : биста-130cm/51.2"", должина - 81cm/31.9"" Совети : 1.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете Ни Е-Пошта. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот на вашиот компјутер. 3.Ве молиме дозволете 2-3 см рачна Грешка во мерката. Благодарам. 4.Измијте го рачно во вода од 30 степени, закачете ја да се исуши во сенка, забранете белење. 5.Таму можеби малку разлика на детали и модел на оваа облека. "Материјал : Висококвалитетен памук и полиестер, не е лесен за деформација . Кошула Со Врвен Квалитет Во Тешка Категорија,Професионално Печатена. Искрен потсетник : кога ја купувате оваа облека, ако имаме табела со големини (табелата со големини обично е во горниот лев агол), ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за купување . Совршен за одмор, патување,секојдневен живот, секојдневни излегувања, канцеларија, училиште, забава, клуб насекаде. Погледнете ја нашата продавница за повеќе одлични Кошули! . Добредојдовте да ги посетите и купите нашите производи, можете да не контактирате ако имате какви било прашања, со задоволство ќе ви помогнеме.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата