• Ново
Frcolor Јајце Велигден Дрвени Држач Чаши Штанд Чаша Послужавник Декорација Ловокрадците Прикажува Декоративни Партија Материјали

Frcolor Јајце Велигден Дрвени Држач Чаши Штанд Чаша Послужавник Декорација Ловокрадците Прикажува Декоративни Партија Материјали

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис. Чашите Со Јајца сигурно ќе ви помогнат да ја смрек вашата кујна со нивниот модерен стилски дизајн кој е совршен за секојдневна употреба или служење гостин. Одлично за ресторан, чај салфетки, кујна, трпезарија и други места треба да се одржи јајца или патка јајца. Функција. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 3, 00Х3, 00Х3, 50см/1, 18Х1, 18Х1, 38ин. - Одлично за ресторан, чај салфетки, кујна, трпезарија и други места треба да се одржи јајца или патка јајца. - Оние мали чаши со јајца можете да насликате што сакате со вашите смешни јајца или едноставно да имате игри со сложувачи. Велигден мора да биде неопходен. - Дајте целосна игра на вашата имагинација, Украсете со восочни боички, акварели и бои. Создадете свој уникатен шарен држач за јајца. - Изработен од природен материјал ослободен од хемикалии. Без штетни материи и токсини. - Необоен држач За Велигденски јајца Од дрво се залага и За велигденски јајца и за лавра. Исто Така Совршени за кујна, чаши за јајца може да се користат за варени јајца. 10 х Држачи За Јајца. Одлично за ресторан, чај салфетки, кујна, трпезарија и други места треба да се одржи јајца или патка јајца. Оние мали чаши со јајца можете да насликате што сакате со вашите смешни јајца или едноставно да имате игри со сложувачи. Велигден мора да биде неопходен. Дајте целосна игра на вашата имагинација, Украсете со восочни боички, акварели и бои. Создадете свој уникатен шарен држач за јајца. Изработен од природен материјал ослободен од хемикалии. Без штетни материи и токсини. Необоен држач За Велигденски јајца Од дрво се залага и За велигденски јајца и за лавра. Исто Така Совршени за кујна, чаши за јајца може да се користат за варени јајца.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата