• Ново
Летни Фустани За Жени Мода Жена Патент Вратот Лето Ракави Блуза Маица Причинско-Последична Печатење Блузи Сина XL

Летни Фустани За Жени Мода Жена Патент Вратот Лето Ракави Блуза Маица Причинско-Последична Печатење Блузи Сина XL

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Модна Жена Патент Врат Летна Блуза Без Ракави Маица Каузални Врвови за Печатење информации За Производот : Карактеристики : Врат На Патент,Обични Врвови,Печатење,секојдневна Облека,Без Ракави,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овие Врвови За Печатење Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Врвови информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Полиестерска Јака : Стил На Вратот На Патент : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина ГОЛЕМИНА Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина НА Бистата XL X-Голем 10 14 40 108cm/42.52" 72cm/28.35" ГОЛЕМИНА : Xl Големина : x-Големи Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 108cm/42.52" Должина : 72cm/28.35" Повлечете Го Миењето На Машината За Затворање. ●Материјал : 100% Дакрон. Удобна и мека, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина слична на шифон, многу течна и воздушна. Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. €Карактеристики : Длабок V-Врат, половината за вратоврска, затворање на патент за грб, долг ракав, раб на одблесокот, висок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, фустан со возбуда, секојдневен фустан. ●Идеи за натпревар : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. ●Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата