• Ново
Телефонски сапун Блузи Маица Лабава Кратки Ракави Женски V-Вратот Печатени Мода Секојдневен Женски Блуза

Телефонски сапун Блузи Маица Лабава Кратки Ракави Женски V-Вратот Печатени Мода Секојдневен Женски Блуза

DEN 431.84

Износ
Това е достапна

Должина на облека : Редовен Стил : Мода, Причинско-Последична Шема Тип : Печатење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Пол : Жени Материјал : Должина На Памучни Ракави : Краток Ракав1пц Пакет вклучува јака : В-Врат 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Спецификации2. Стилски и мода ќе се направи повеќе атрактивизираат шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Должина : 63см/24.80" Ракав : 17см/6.69"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 64см/25.20" Ракав : 18см/7.09"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 106СМ/41.73" должина : 65см/25.59" ракав : 19см/7.48"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" должина : 66см/25.98" ракав : 20см/7.87"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 114см/44.88" должина : 67см/26.38" ракав : 21см/8.27"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 118см/46.46" должина : 68см/26.77" ракав : 22см/8.66"Големина : ххххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 122см/48.03" должина : 69см/27.17" ракав : 23см/9.06"големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 126СМ/49.61" должина : 70см/27.56" ракав : 24см/9.45" пол : женски материјал : памук. 2. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Јака : V-Вратот. 1pc Врвот. 1. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата