• Ново
Brinley Co. Womens Croc Print Heelled Bootie

Brinley Co. Womens Croc Print Heelled Bootie

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Чекор во трендовски стил со бути од Тедра. Оваа прекрасна бута со висок глужд има покриена блок потпетица и мека форма на квадратни пети. Овој уникатен стил е совршен за вашата секојдневна гардероба, а синтетичките текстури на кроковите додаваат нешто дополнително на оваа прекрасна бута. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата