• Ново
Преголеми Дуксери Тркалезна Деколте Размавта Одмор Худи Во Собата Песна Бела М

Преголеми Дуксери Тркалезна Деколте Размавта Одмор Худи Во Собата Песна Бела М

DEN 288.32

Износ
Това е достапна

37"Големина.58 " Големина : MSize. Дуксери Женски Преголеми Дуксери Женски Дуксери Портокалови Дуксери Пот Кошули Без Качулка Гроздобер Бел Пуловер Качулка Дозвола Под Графички Розова Женски Женски Розова Свежа Љубов Хомбом Дами Преголема Жена Дечко Универзитет Илиноис Спортот Никогаш не Пропаѓа Туника Мода Божиќ Блузи. Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, фестивал, излегување, секојдневна облека, ноќ, бизнис, одмор, одмор, патување, суштински спортски и рекреативен сет за секоја модна жена или девојка.52" Должина На Панталони : 104см/40. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.95" Половината : 76-99см/29. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43. : Медиумус : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 98см/38,58 "Горна Должина : 67см/26,38" Половината : 68-91см/26,77-35,83 "Колк : 96см/37,80" Должина На Панталоните : 98см/38,58".40 "Колк : 100см/39.31 "Горна Должина : 71см/27. Женска Мода Fall Зима Облека Спортски Тренерки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Панталони Костум Карактеристики : Висок Степен : Меко е и удобно, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење.38" Половината : 68-91см/26.94 "Горна Должина : 69см/27. Моден дизајн!Материјал : 80полиестер,20сезона на памук : четири Сезони должина На Ракавот : Долго Миење Ракави : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Цврст стил на Боја : мода супер убава облека за бремени жени, Погодна за бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци изработен е од материјали,чувство на мека рака, нема никаква штета На вашата кожасе Молиме Дозволете мала разлика Од 1-3см Поради Рачно Мерење и мала варијација на Бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за Разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Качулка + 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина.94" Должина На Панталони : 102см/40.03 "Врвот Должина : 75cm/29.58 "Горна Должина : 67см/26.Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни.09" Панталони Должина : 106cm/41. Големина.USUKEUBust Top Должина Histhippants Должина Medium6103698cm/38.13 "Колк : 112cm/44.58"Големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата