• Ново
Авамо Жените Пуловер Боја Блок Дуксер Шарени Дуксери Падне Патент Качулка Блузи Слободно Време Долг Ракав Розова Бела XL

Авамо Жените Пуловер Боја Блок Дуксер Шарени Дуксери Падне Патент Качулка Блузи Слободно Време Долг Ракав Розова Бела XL

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Скокачка Шема : Блок Во Боја, Патент, Џеб, Врвка За Влечење : Длабоко Сино-Розова Црвена, Бело-Црна, Бело-Зелена, Розово-Сива, Розово-Бела, Голема Црвена (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : Должина На Ракавот Со Качулка : Должина На Долги Ракави : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Модниот дизајн ве прави попривлечни.3. Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.4. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Содржина на пакетот : 1 х Дуксери (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер Со Долги Ракави, Обични Врвови Во Боја, Туники Со Долги Ракави, Дуксери Со Пуловер Со Врвки со Џебови. Материјал-65% Полиестер, 35% Памук. Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Блок Во Боја, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Патент, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата