• Ново
МЕТОД Женски Краток Ракав Боја Блок Обичен Туника Фустан СО ЏЕБОВИ ЊУДР Титаниум

МЕТОД Женски Краток Ракав Боја Блок Обичен Туника Фустан СО ЏЕБОВИ ЊУДР Титаниум

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Едноставно кажано, Облеката НА Не Луѓето е фокусирана на лесна и удобност за секого и за секого. Сакаме сите наши клиенти да најдат секојдневна облека без напор. Овде ќе ги најдете вашите омилени кошули, панталони, фустани и сл. СЕКОЈ НАРОД треба да може да изгледа одлично на својата облека и секој има право да биде среќен. Секој пат кога ќе ја посетите нема да заминете со гола рака! Дојдете да не гледате почесто! Сакаме давање и споделување. 55% Лен 45% Вискоза. [НЕГА НА ОБЛЕКА]-ЛАДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА СО СЛИЧНИ БОИ / НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ / ЗАКАЧУВАЈТЕ СУВО. [ФУНКЦИЈА] - 55% Лен 45% Вискоза / Краток Ракав / Врат / 2 Џебови / Блок Во Боја / Мала Тежина / 2 Странични Џебови / миди должина. Не ЛУЃЕ Женски Обичен Блок Во Боја Со Кратки Ракави Симпатична Туника Фустан Со Џебови Е секојдневен стил на облекување со два џебови. Тоа е течен, софистициран и удобен. Совршен фустан за дружење или излегување за какви било настани. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата