• Ново
Royallove Жените Лето Заврши V Вратот Прилагодливи Шпагети Ремени Градите Набори Повик Возбуда Фустан Летна Плажа Коленото Должина Фустан Отворен Назад Надвор Рамо Фу?

Royallove Жените Лето Заврши V Вратот Прилагодливи Шпагети Ремени Градите Набори Повик Возбуда Фустан Летна Плажа Коленото Должина

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Големина : С Биста : 90см/35,43" Половината : 72см/28,35" Колк : 108см/42,52" Должина : 87см/34,25"Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 78см/30,71" Колк : 114см/44,88" Должина : 88см/34,65"Големина : Л Биста : 102см/40.16" половината : 84см/33.07" колк : 120см/47.24" должина : 89см/35.04"големина : xl Биста : 108см/42.52" половината : 90см/35.43" колк : 126см/49.61" должина : 90см/35.43"големина : xxl биста : 114см/44.88" половината : 96см/37.80" колк : 132см/51.97" должина : 91см/35.83"големина : хххл Биста : 120см/47.24" Половината : 112см/44.09" Колк : 138см/54.33" Должина : 92см/36.22"Сезона : Лето ве молиме дозволете 1-3 см разлики поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи)повод : Секојдневен, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, Семејство, Одмор, собир. Погоден за пролет, лето и есенаизработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашиот дневен материјал за носење : Полиестерколорите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот пол : женски споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!Дебелина : стандардниот пакет Вклучува : 1 х Дамски Фустан фустанот е дише и удобен за носењеприлика : Секојдневен Материјал : Полиестерска Памучна Женска Облека; Дами Летни Фустани За Забави 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Едноставен и елегантен дизајн со сечење на фустанот до колена го прави погоден за сите секојдневни носења и свечени прилики. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата