• Ново
вос женски летен в-врат чист секојдневен фустан со прашка со врвки до колена

вос женски летен в-врат чист секојдневен фустан со прашка со врвки до колена

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Женски Летен В-врат Чист Лежерен Фустан Со Прашка Со Врвки до Колена ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : без ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 € Женски Костуми Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Големина chart : Size Bust Sleeve Length Shoulder S88cm/34.65"19cm/7.48"103cm/40.55"37cm/14.57"M92cm/36.22"19.5 cm/7.68"104cm/40.94"38cm/14.96"L96cm/37.80"20cm/7.87"105cm/41.34"39.5 cm/15.55"XL100cm/39.37"20.5 cm/8.07"106cm/41.73"40cm/15.75"XXL104cm/40.94"21cm/8.27"107cm/42.13"41cm/16.14"Size : SBust : 88cm/34.65"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 103cm/40.55"Shoulder : 37cm/14.57"Size : MBust : 92cm/36.22"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 104cm/40.94"Shoulder : 38cm/14.96"Size : LBust : 96cm/37.80"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 105cm/41.34"Shoulder : 39.5 cm/15.55"Size : XLBust : 100cm/39.37"Sleeve : 20.5 cm/8.07"Length : 106cm/41.73"Shoulder : 40cm/15.75"Size : XXLBust : 104cm/40.94"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 107cm/42.13"Shoulder : 41cm/16.14" Летни Фустани За Жени 2022. Фустани За Жени 2022. Летен Фустан. Макси Фустан За Жени. Женски Летни Фустани. Сарафани За Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата