• Ново
Манжетни Жени Aut Мини Фустан СО Долги Ракави Ол Појас Секојдневна Работа Обична Кошула Блуза Блузи

Манжетни Жени Aut Мини Фустан СО Долги Ракави Ол Појас Секојдневна Работа Обична Кошула Блуза Блузи

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 89см/35.04"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01" Должина : 90см/35.43"Големина : Л Големина На САД : 8 Велика Британија Големина : 12 Големина НА ЕУ : 42 Биста : 98см/38.58" Должина : 91см/35.83"големина : Xl Сад Големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 46 биста : 102см/40.16" ДОЛЖИНА : 92см/36.22"Големина : Xxl сад големина : 12 велика британија големина : 16 Еу Големина : 50 Биста : 106см/41.73" должина : 93СМ/36.61" Женски кошули. Лесната и мека ткаенина обезбедува воздушни чувства и супериорна удобност и издржливост. Растегливата постава, изработена од мазна ткаенина што дише, ве прегрнува во тело, не е затегната или вози нагоре, нуди флексибилност и Растеглива. Известување : ве Молиме проверете ги информациите за големината во описот подолу пред да нарачате наместо стандардната табела со големини на амазон.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата