• Ново
Царинење На Денот На Независноста на ауфмер Фустани За Жени Дами Летен Бохо Стил 4 јули Печатење Фустан Без Ракави Со Едно Рамо

Царинење На Денот На Независноста на ауфмер Фустани За Жени Дами Летен Бохо Стил 4 јули Печатење Фустан Без Ракави Со Едно Рамо

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Женски Летен Бохо Стил Денот На Независноста Печатење Без Ракави Едно Рамо Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење.4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Материјал : Полиестер,Спандексокација : Разноврсен секојдневен стил : Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenен Фустан Xfmer Трендовски Ден На Независноста Нови Пристигнувања} Прославете Го Денот На Независноста со стил со Патриотските врвови На Ауфмер, Со Иконските Црвени, Бели И Сини Бои На Американското Знаме. Изберете од различни дизајни, вклучувајќи ѕвезди и ленти, за да ја покажете вашата љубов кон САД. Исполнување на темата Дизајн На Денот На Независноста : нашата кошула За Денот На Независноста има црвена, бела и сина боја како главна шема на бои, или е инспирирана од елементите На Денот на Независноста, како што се ѕвездите и лентите, истакнувајќи ја атмосферата На денот На Независноста. ● Совршена за секоја прослава на отворено : нашата кошула За Денот На Независноста е погодна за различни прилики, како што се скари на отворено, паради, огномет итн. Останете удобни и ладни за време на вашите свечености на 4 јули со избор на обични фустани и здолништа На Ауфмер. + Удобност и сигурност : нашата кошула За Денот На Независноста е изработена од мека, дише и удобна ткаенина за да се осигура дека потрошувачите се чувствуваат удобно во топлото време. Во исто време, ние се фокусираме на сигурен квалитет за да обезбедиме издржливост и долгорочна употреба на кошулата. ● Прекрасен и елегантен фустан : нашиот фустан За Денот На Независноста може да се совпадне со друга облека, како што се тенија, фризура, чевли итн. Потрошувачите можат да одговараат според нивниот сопствен стил и преференции, правејќи ја кошулата поразновидна. ● Погоден за млада мода : Заштедете големо за време на нашата продажба на 4-ти јули! Не пропуштајте ја нашата продажба и попусти на блузи и кошули / фустани / панталони за време на празникот 4 јули. Купувајте сега и заштедете големи на патриотски стилови кои се удобни и во тренд.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата