• Ново
адвиикд Сива Венчаници За Невестата Празник Бохо Памук Лен Фустан За Жени Лето Краток Ракав Вечер Партија Женски Туника Блузи Женски Повик Кафтан Копче Долу Долга

адвиикд Сива Венчаници За Невестата Празник Бохо Памук Лен Фустан За Жени Лето Краток Ракав Вечер Партија Женски Туника Блузи

DEN 463.84

Износ
Това е достапна

Краток Фустан Со Џебови Фустан Летен Фустан На Плажа Секојдневен Краток Печатење На Вратот Без Ракави Женски Моден Женски Шаблон Тип : Сезона На Печатење : Пролет,Лето Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот што добивате : 1 ° Womenени Romper Note : Прилика : Дневно,Секојдневно,Фит : Одговара на големината на должината на ракавот : Краток Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија Поради рачно Мерење, Благодарам (Целото Мерење во см И Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи)Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!!Пол : Женска Дебелина : Стандарден Стил : Секојдневен, Шик Материјал : Полиестерски Краток Фустан Со Џебови Фустан Летен Фустан На Плажа Секојдневен Краток Печатење Без Ракави Без Женски Модни Жени.Боите Може Да бидат Малку Различни во Зависност од Поставките на Компјутерот и Мониторот. Тип На Шема : Печатење. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Стил : Секојдневен, Шик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата