• Ново
Плус Големина Летни Фустани За Жени Ракав Печатен Лабав Фустан Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Секојдневни Модни Фустани На Плажа

Плус Големина Летни Фустани За Жени Ракав Печатен Лабав Фустан Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Секојдневни Модни Фустани

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Големина Шема : . Големина : С Биста : 100см/39.37" Половината : 120см/47.24 "Рамо : 38см/14.96" Должина : 92см/36.22 "Ракав : 50см/19.69". Големина : М Биста : 108см/42.52 "Половината : 126см/49.61" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 93см/36.61 " Ракав : 51см/20.08". Големина : L Биста : 112cm/44.09 "Половината : 132cm/51.97" Рамо : 40cm/15.75 "Должина : 94cm/37.01 " Ракав : 52cm/20.47". Големина : XL Биста : 118cm/46.46 "Половината : 138cm/54.33" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 95cm/37.40 " Ракав : 53cm/20.87". Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82 "Половината : 144cm/56.69" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 96cm/37.80 " Ракав : 54cm/21.26". Големина : 3 XL Биста : 130cm/51.18 "Половината : 150cm/59.06" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 97cm/38.19 " Ракав : 55cm/21.65". Големина : 4 XL Биста : 136cm/53.54 "Половината : 156cm/61.42" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 98cm/38.58 " Ракав : 56cm/22.05". Големина : 5 XL Биста : 142cm/55.91 "Половината : 162cm/63.78" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 99cm/38.98 " Ракав : 57cm/22.44". Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина На Облека : Мини. Стил : Секојдневен. Јака : Кружен врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 х Жените Се Облекуваат овој фустан може добро да го покаже женскиот шарм и е идеален подарок за жените!. Прилики : овој симпатичен фустан лесно се совпаѓа со сите видови додатоци за да ве одржи стилски поглед на летните сончеви денови. Убаво за секојдневен живот, канцеларија, работа, секојдневен изглед, дом, шопинг, училиште, лежење, одмор, одмор, плажа. Лето за жени фустан може лесно да се облекуваат нагоре и надолу!Сарафанот за жени е само симпатичен, стилски, ласкав и лежерен. Фустанот е совршен за пролетни или летни денови, меката ткаенина ве одржува ладни и удобни. Нега На Облека : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Пеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата