• Ново
себулуб Дами Со Качулка Џемпер Јакна Зимска Топла Волна Кардиган Женски Џемпер Палто Женски Капут

себулуб Дами Со Качулка Џемпер Јакна Зимска Топла Волна Кардиган Женски Џемпер Палто Женски Капут

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Забелешка : облеката е азиска големина премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина на вистинската големина.Очекуваната испорака е 15-30 дена.Најважно е да ја проверите големината и бојата на производот и телефонскиот број на адресата за испорака пред да нарачате. Ви благодариме големина : С Големина НА САД : 4-6 Велика Британија Големина : 8-10 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 100см/39,37" Ракав : 62см/24,41" Должина : 71см/27,95" Големина : М Големина НА САД : 6-8 Велика Британија Големина : 10-12 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 110см/43,31" Ракав : 63см/24,80" Должина : 72см/28.35" големина : Л Големина НА САД : 8-10 Велика Британија Големина : 12-14 големина на еу : 38 биста : 120см/47.24" ракав : 64см/25.20" должина : 73см/28.74" ГОЛЕМИНА : Xl големина на сад : 10-12 Велика Британија Големина : 14-16 големина на еу : 40 биста : 130см/51.18" ракав : 65см/25,59" должина : 74СМ/29,13" Големина : Ххл големина на сад : 12-14 велика британија големина : 16-18 големина на еу : 42 биста : 140см/55,12" ракав : 66см/25,98" должина : 75см/29,53" женски џемпер со качулка зимски топол волнен Капут памучен капут надворешна облека ве молиме проверете ја табелата Со Големини пред нарачај. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни тексас фармерки итн .4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Aut, Пролет : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврстина : стандардна Должина на Фустанот : Долг Струк : Природна Декорација : Непакуваното пакување вклучува : 1 женско Палто забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големеус Сизеук Сизеу Size Bust Sleeve Length S4-68-1034100cm/39.37"62cm/24.41"71cm/27.95"M6-810-1236110cm/43.31"63cm/24.80"72cm/28.35"L8-1012-1438120cm/47.24"64cm/25.20"73cm/28.74"XL10-1214-1640130cm/51.18"65cm/25.59"74cm/29.13"XXL12-1416-1842140cm/55.12"66cm/25.98"75cm/29.53"Size : Сус Големина : 4-6УК Големина : 8-10еу Големина : 34биста : 100см/39,37"Ракав : 62см/24,41"Должина : 71см/27,95"Големина : Мус Големина : 6-8ук Големина : 10-12еу Големина : 36биста : 110см/43,31"Ракав : 63см/24,80"Должина : 72см/28.35"ГОЛЕМИНА : Лус големина : 8-10ук големина : 12-14еу големина : 38биста : 120см/47.24"ракав : 64см/25.20"должина : 73см/28.74"ГОЛЕМИНА : xlus големина : 10-12uk големина : 14-16еу големина : 40буст : 130см/51.18"ракав : 65см/25,59"ДОЛЖИНА : 74СМ/29,13"големина : xxlus големина : 12-14uk големина : 16-18eu големина : 42биста : 140см/55,12"ракав : 66СМ/25,98"должина : 75см/29,53" женски капут облека женски капут. облеката себулуб нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. 100% сосема нов со одличен квалитет. Уникатниот дизајн ве прави повеќе шарм и привлечен. Мекиот материјал ве прави многу удобно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата