• Ново
Бомото Дами Јакна Долги Ракави Мантили Кардиган Надворешна Облека Обичен Workот Палто Работа Блејзер Пинк XL

Бомото Дами Јакна Долги Ракави Мантили Кардиган Надворешна Облека Обичен Workот Палто Работа Блејзер Пинк XL

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За Надворешна Облека, Блејзерrenchот Тип На Шема : Цврста Боја, Копчиња, Џебови Боја : Армиска Зелена, Каки, Темно Зелена, Небесно Сина, Светло Сива, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : шал Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се згуснува за да обезбеди добра топлина. Волнената ја одржува главата и ушите топли дури и во налетни услови. Еластичната манжетна го подобрува одржувањето на ветерот надвор.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Предните копчиња затворањето и лабавите манжетни од палтото лесно ја одржуваат топлината и удобноста.4. Страничните џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут(други Додатоци не се вклучени)Совети : (се препорачува да снимате 1 големина поголема!)1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatsови Палта. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Женските Зимски Блејзерски Јакни Се Изработени од Мека Ткаенина Од Руно во Тешка Категорија,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женскиот Обичен Палто Од Кардиган Блејзер Се Одликува Со Копче За Вратот На Шалот, Мек И Удобен Волнен Материјал, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата