• Ново
Женско едно копче макси јакна

Женско едно копче макси јакна

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Стилен со долги ракави на bellвончето и надополнето со затворање на едно копче, оваа плетена макси јакна од облека за удобност 24/7 е сигурно да направи модерен додаток на која било облека за таа додадена модна талент. Овој единствен џемпер од џеб ќе ве задржи пријатно и ќе изгледа шик на кој било настан. Цврстите ткаенини за печатење и страничниот отвор го олеснуваат пристапувањето за секојдневен ден или елегантна ноќ. CF308. Затегнување/едно копче. Цврста боја. долги ракави. секоја пригода. Стилен со долги ракави на bellвончето и надополнето со затворање на едно копче, оваа плетена макси јакна од облека за удобност 24/7 е сигурно да направи модерен додаток на која било облека за таа додадена модна талент. Овој единствен џемпер од џеб ќе ве задржи пријатно и ќе изгледа шик на кој било настан. Цврстите ткаенини за печатење и страничниот отвор го олеснуваат пристапувањето за секојдневен ден или елегантна ноќ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата